Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Wcześniej
 2. [Urodziny] [W] Optimusa

  Wszystkiego najlepszego!
 3. [Urodziny] [W] Optimusa

  Najlepszego młody. ;v
 4. [Urodziny] [W] Optimusa

  Wszystkiego Najlepszego z Okazji Urodzin! Witajcie Mroczne Tygrysy i Tygrysice! Tygrysy i tygrysice, dziś jest wyjątkowy dzień, Właściciel mrocznej krainy ma urodziny! Z tej okazji złóżmy @ Optimusowi najszczersze życzenia! Dobra staruchu, chciałbym tobie życzyć wszystkiego co najlepsze, cierpliwości co do niektórych osób, wytrwałości w tych ciężkich czasach, także żebyś w końcu trafił na tą jedyną miłość w swoim życiu, szczęście, które się przyda na każdym kroku no i tego żebyś miał tę zajawkę do prowadzenia NightTigers dalej, bez Ciebie ta społeczność nie miała by bytu i dziękujemy, że jesteś z nami i próbujesz ulepszać NT. Jeszcze raz sto lat!
 5. Awanse i Degradacje

  10.03.2020 @ Viking rezygnuję z rangi administracyjnej całkowicie.
 6. [Urodziny] Jacob

  Dziękuję i mam nadzieję, że kiedyś wrócę do Administracji.
 7. [Urodziny] Jacob

  Wszystkiego Najlepszego z Okazji Urodzin! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin @ Jacob. Chce Ci życzyć, zdrowia (zwłaszcza w tym czasie) haha, dużo pieniędzy na smaczne trunki, dobrego skilsa w grach komputerowych i fajnej dziewczyny Oraz żebyś się dostał do Administracji spowrotem by najbliższej okazji, jeżeli Ci się uda i podołasz wyzwaniu nieco w odmiennej formie i zachowanie Jeszcze raz wszystkiego najlepszego!
 8. [Urodziny] ZEXE

  Wszystkiego Najlepszego z Okazji Urodzin! Z okazji Twoich urodzin @ ZEXE, chce Ci życzyć wszystkiego co najlepsze, dobrej pracy w tym z nami haha, dużo pieniędzy, dużo uśmiechu i smacznego trunku z % Oraz żeby NightTigers rozwijało się coraz bardziej, bo gdyby nie Ty w tamtym czasie no to pewnie nie było by tylu nowości, czy ludzi którzy przesiadują u nas. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego!
 9. [Urodziny] KOrnaS

  Najlepszego Kornas.
 10. [Urodziny] KOrnaS

  Wszystkiego najlepszego
 11. [Urodziny] KOrnaS

  Wszystkie najlepszego byku, spełnienia marzeń dużo NightCoinsów i awansu
 12. [Urodziny] KOrnaS

  Wszystkiego Najlepszego z Okazji Urodzin! Z okazji Twoich urodzin @ KOrnaS, chciałbym Ci życzyć wszystkiego co najlepszego, spełnienia marzeń, fajnej dziewczyny i duużo pieniędzy^_^ Jesteś z nami już spory szmat czasu, za co Ci dziękuje, że pomimo trudnych chwil ty z nielicznych zostawałeś przy stanowisku i pilnowałeś porządku i nadal go pilnujesz. Oby tak dalej a na pewno Ci się odwdzięczymy za to Jeszcze raz wszystkiego najlepszego!
 13. [Poinformowano] Zwolnienie

  Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a Moderator lub Zarząd rozpatrzy go ponownie. NightTigers.pl
 14. [Poinformowano] Zwolnienie

  Miłego wypoczynku i trzymam kciuki za prawko!
 15. Twój nick: KOrnaS Powód: Ciężki tydzień, prawko, urodzinki, przygotowania, szkoła Data (Od - do): 02.03.2020 - 08.03.2020
 16. [Wyniki] Mroczne Walentynki

  Wyniki Konkursu - Mroczne Walentynki Na wstępie chciałbym podziękować osobom które podjęły się wyzwaniu i wykonali swoje pracę, bardzo imponująco oraz wielkie brawa za chęci wzięcia udziału w konkursie, a tym bardziej że niektóre prace zostały narysowane własnoręcznie Tak więc przejdźmy do wyników Zajmuję @Nerros , Gratuluję! Klawiatura gamingowa wpadnie w Twoje łapy wraz z pozostałymi nagrodami! Zajmuję @ KOrnaS, Gratuluję! myszka gamingowa wraz z pozostałymi nagrodami wpada prosto do Twych łap! Zajmuję @ Venoom., Gratuluję! Ranga VIP wraz z pozostałymi nagrodami wędruję do Ciebie! Reszta prac: Od @ Jacob od @ Viking W sprawie wysyłki oraz odbioru nagród, proszę się skontaktować na ts3 z @ ZEXE lub @ Optimus
 17. Awanse i Degradacje

  17.02.2020 @ Viking otrzymuję awans na rangę SuperAdmina. Gratuluję!
 18. Mroczne Walentynki

  Z okazji Walentynek, przygotowaliśmy dla Was konkurs graficzno - rysunkowy wraz z nagrodami rzeczowymi, jak i nagrodami pocieszenia. Jeżeli nie macie swojej drugiej połówki, nie martwcie się. W NightTigers umilimy Wam ten czas Konkurs będzie polegał na stworzeniu w programie graficznym, narysowanie (np: tygrysa z serduszkiem), coś związane z NightTigers i walentynkami, itd. wszystko należy do Waszej twórczości i wyobraźni. Każde pracę będą mile widziane. Zasady konkursu §1 Konkurs jest organizowany przez NightTigers.pl, wszelkie zastrzeżenia nalezą do Tygrysów. §2 W konkursie może wziąć każdy, kto przebywa na NightTigers, oraz dla nowych osób które zostaną u Nas na dłużej. §3 Prace graficzne powinny być Waszego autorstwa (Każde pracę będą weryfikowane). Pracę z wujka google = dyskwalifikacja. Tematem konkursu jest: "Walentynki w NightTigers" Do konkursu możecie użyć wszelakich programów graficznych, w przypadku rysunków, wszelkie przybory rysownicze §4 Pracę należy wysyłać na gmail'a: [email protected] z tematem - [Konkurs14] "Twój nick". §5 Pracę nie powinny być obrażające społeczność NightTigers, wyśmiewawcze osoby z NightTigers, oraz o tematyce nie związanej z konkursem. §6 Konkurs trwa od 14.02.2020 do 28.02.2020 ( Dzień później pojawią się wyniki tj. 29.02.2020) §7 Wygranych nagród nie można przekazać innej osobie. §8 Zasady konkursu mogą ulec zmianie przez organizatora, informując Was o takowych zmianach. §9 Pracę które zadedykujecie swojej drugiej połówce, mogą otrzymać dodatkowe nagrody. §10 W konkursie liczy się dobra zabawa i Wasze umiejętności. Nagrody Klawiatura Gamingowa, Ranga • LVIP • na serwerze ts3 na okres (1 miesiąca), Ranga "Zwycięzca Konkursu", Specjalne odznaczenie na serwerze TS3, Chwała za piękną pracę graficzną <3 Myszka Gamingowa, Ranga • VIP+ • na serwerze ts3 (1 miesiąc), Ranga "2 Miejsce w Konkursie", Kanał Premium (1 miesiąc), Specjalne odznaczenie na serwerze ts3, Chwała za piękną pracę graficzną <3 Rangi • VIP • (na okres jednego miesiąca), Ranga "3 Miejsce w Konkursie", Kanał Premium (1 Miesiąc), Specjalne odznaczenie na serwerze ts3, Chwała za piękną pracę graficzną <3 Każdy Tygrys, który weźmie udział w konkursie a nie dostanie się do TOP 3, otrzyma nagrody pocieszenia od Zarządu NightTigers W razie jakichkolwiek wątpliwości,zapytań odnośnie konkursu, piszcie do Fanpage'a < NightTigers, > ( kliknij) wysyłając wiadomość PW. Powodzenia!
 19. Awanse i Degradacje

  08.02.2020 @ Skyfox21 rezygnuję z rangi administracyjnej całkowicie.
 20. [Poinformowano] Zwolnienie Reiji

  Przyjmuję zwolnienie, należy Ci się odpoczynek. Mam nadzieje, że za niedługo wróci do ciebie ta chęć i będziemy mogli dalej współpracować bo takich ludzi jak ty to szukać ze świecą. Pozdrawiam i miłego odpoczynku i powodzenia w maturce :*
 21. Twój nick: Reiji Powód: Niechęć do pracy na TeamSpeak'u, odpoczynek od tego wszystkiego. Także aktualnie mam sporo do roboty, ponieważ matura się zbliża + nie raz wykonuje modele na zlecenie. Data (Od - do): 24.01.2020 - 01.03.2020
 22. [Poinformowano] Zwolnienie Viking

  Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a Moderator lub Zarząd rozpatrzy go ponownie. NightTigers.pl
 23. [Poinformowano] Zwolnienie Viking

  Nie pij za dużo, powodzonka - przyjęte!
 24. Twój nick: Viking Powód: Wyjazd świąteczny i na sylwka Data (Od - do): 26.12.2019 - 03.01.2020
 25. Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku! 🎄 Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, a wraz z nimi Nowy Rok. Święta to magiczny czas gdzie wszyscy się spotykają, przygotowywują świąteczne dania, zasiadają przy wspólnym stole oraz obdarowują się prezentami. Chcielibyśmy dodać kilka słów od siebie na zakończenie 🎄. 🎄🎁🎄 Przez ostatni czas w NightTigers mało się działo, lecz ostatni "Turniej CS;GO 1vs1" , który otworzył drogę do dalszego rozwoju NT odnośnie Turniejów i to nie tylko z CS;GO. Przyszły rok będzie (mamy nadzieję) obfity niż dotychczas bo będzie się dość działo. Między innymi już w styczniu tj. 04.01.2020 pojawi się prawdopodobnie druga co do wielkości aktualizacja na naszym serwerze ts3, gdzie zostanie zmieniony nieco wygląd kanałów, dodanie kilku rzeczy oraz mała niespodzianka dla pewnych osób, którzy nadal zamieszkują naszą krainę. Lecz musicie wytrwale czekać na zmiany, które na pewno co nieco pozmieniają w krainie. 🎄🎁🎄 Konkurs pomaluj choinkę i wylosuj numerek wraz z nagrodą (od 1 do 19) Konkurs polega na pokolorowaniu według własnego uznania poniższej choinki, lecz z umiarem typu (Nie wszystko jednym kolorem). Następnie pokolorowaną choinkę wysłać w wiadomości do Fanpage - klikając przycisk "Wyślij wiadomość" . Wiadomości będą weryfikowane, oraz osoby które podołają wyzwaniu otrzymają nagrody. 🔶 Do wylosowania jest tylko "19 numerków" tzn: ( od 1 do 19). Lecz niektóre numery są puste i nie posiadają one nagród. Nagrody które możecie otrzymać w 100%: Specjalna ranga: 🎄 (Choinka świąteczna) Specjalna ranga: 🎁 (Prezent świąteczny) Specjalna ranga: ⛄ (Bałwanek) Specjalna ranga: ❄ (Śnieżynka) 🔶 Dodatkowe nagrody: Kod na NightCoin(s) Ranga VIP+ na miesiąc Ranga VIP na miesiąc 1000 NightCoin(s) Kanał Stałego Bywalca (bez wymagania 8 lvl'a) Kanał Premium (zwykły) 500 NightCoin(s)
 26. [Poinformowano] Zwolnienie marass

  Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a Moderator lub Zarząd rozpatrzy go ponownie. NightTigers.pl
 1. Pokaż więcej elementów aktywności