Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Wcześniej
 2. Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a Moderator lub Zarząd rozpatrzy go ponownie. Miłego Dnia. NightTigers.pl
 3. Twój nick: Billie Imię: Kacper Wiek: 20 Doświadczenie jako Admin (0-10): 5 Kiedyś miałem wspólnego ts z kolegami Kilka słów o sobie: Fryzjer, barber Jestem zafascynowany modą i fryzurami kocham Japonie i swoją przyszłość właśnie widzę w tym kraju Dlaczego Ty?: Jestem ogarnięty, lubię pomagać innym i myślę że może to być ciekawe przeżycie Dodatkowe informacje (Nie musisz wypełniać):
 4. Twój nick: turtle Imię:żółw Wiek:20 wiosen Doświadczenie jako Admin (0-10):5 zajmowałem się innym ts3 którego już nie ma Kilka słów o sobie:elektronik, modelarz, krótkofalaż lubie ASG Dlaczego Ty?:warto spróbować swoich sił Dodatkowe informacje (Nie musisz wypełniać):
 5. Twój nick:Dziemba Imię:Jakub Wiek:19 Doświadczenie jako Admin (0-10):myślę że 7 zajmowałem się podobnym stanowiskiem na innym teamspeaku Kilka słów o sobie: uczeń technikum profil logistyk spędzam sporo czasu na teamspeaku Dlaczego Ty?:wykrywam wam bugi na stronie Dodatkowe informacje (Nie musisz wypełniać):
 6. W dniu dzisiejszym zostaje otwarta szybka rekrutacja na NewAdmin'a. W szybkiej rekrutacji możemy przymknąć oko na kilka kwestii odnośnie preferowanych wymagań na NewAdmin'a oraz nowe osoby które pierwszy raz by chciały spróbować swoich sił jako jeden z administratorów naszego serwera ts3, gdzie po dostaniu się i przejściu 2 tygodniowej próby, w której szybko się nauczy funkcji admina oraz będzie strzegł naszej mrocznej krainy z kolejnymi awansami na wyższe stanowiska jeśli podoła. Jakie dodatkowe uprawnienia ma ranga NA, których nie ma zwykły użytkownik? Wzór *Pamiętajcie że jednak Wasze podanie świadczy o Was *Podanie piszecie pod tym tematem. *Po dostaniu się do Administracji, należy podać swojego FB wcelu dodania do czatu administracyjnego.
 7. Awanse i Degradacje

  31.03.2020 @ Mathy odchodzi z Administracji na własne życzenie. Dziękujemy za służbę.
 8. Awanse i Degradacje

  31.03.2020 @ Reiji w dniu dzisiejszym przechodzi na ławkę rezerwowych z powodu braku czasu na aktywność na serwerze oraz kilka innych czynników. Dziękujemy za służbę i mamy nadzieje że jeszcze powrócisz do Nas Również otrzymuję rangę Zasłużonego.
 9. [Urodziny] [W] Optimusa

  Wszystkiego najlepszego!
 10. [Urodziny] [W] Optimusa

  Najlepszego młody. ;v
 11. [Urodziny] [W] Optimusa

  Wszystkiego Najlepszego z Okazji Urodzin! Witajcie Mroczne Tygrysy i Tygrysice! Tygrysy i tygrysice, dziś jest wyjątkowy dzień, Właściciel mrocznej krainy ma urodziny! Z tej okazji złóżmy @ Optimusowi najszczersze życzenia! Dobra staruchu, chciałbym tobie życzyć wszystkiego co najlepsze, cierpliwości co do niektórych osób, wytrwałości w tych ciężkich czasach, także żebyś w końcu trafił na tą jedyną miłość w swoim życiu, szczęście, które się przyda na każdym kroku no i tego żebyś miał tę zajawkę do prowadzenia NightTigers dalej, bez Ciebie ta społeczność nie miała by bytu i dziękujemy, że jesteś z nami i próbujesz ulepszać NT. Jeszcze raz sto lat!
 12. Awanse i Degradacje

  10.03.2020 @ Viking rezygnuję z rangi administracyjnej całkowicie.
 13. [Urodziny] Jacob

  Dziękuję i mam nadzieję, że kiedyś wrócę do Administracji.
 14. [Urodziny] Jacob

  Wszystkiego Najlepszego z Okazji Urodzin! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin @ Jacob. Chce Ci życzyć, zdrowia (zwłaszcza w tym czasie) haha, dużo pieniędzy na smaczne trunki, dobrego skilsa w grach komputerowych i fajnej dziewczyny Oraz żebyś się dostał do Administracji spowrotem by najbliższej okazji, jeżeli Ci się uda i podołasz wyzwaniu nieco w odmiennej formie i zachowanie Jeszcze raz wszystkiego najlepszego!
 15. [Urodziny] ZEXE

  Wszystkiego Najlepszego z Okazji Urodzin! Z okazji Twoich urodzin @ ZEXE, chce Ci życzyć wszystkiego co najlepsze, dobrej pracy w tym z nami haha, dużo pieniędzy, dużo uśmiechu i smacznego trunku z % Oraz żeby NightTigers rozwijało się coraz bardziej, bo gdyby nie Ty w tamtym czasie no to pewnie nie było by tylu nowości, czy ludzi którzy przesiadują u nas. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego!
 16. [Urodziny] KOrnaS

  Najlepszego Kornas.
 17. [Urodziny] KOrnaS

  Wszystkiego najlepszego
 18. [Urodziny] KOrnaS

  Wszystkie najlepszego byku, spełnienia marzeń dużo NightCoinsów i awansu
 19. [Urodziny] KOrnaS

  Wszystkiego Najlepszego z Okazji Urodzin! Z okazji Twoich urodzin @ KOrnaS, chciałbym Ci życzyć wszystkiego co najlepszego, spełnienia marzeń, fajnej dziewczyny i duużo pieniędzy^_^ Jesteś z nami już spory szmat czasu, za co Ci dziękuje, że pomimo trudnych chwil ty z nielicznych zostawałeś przy stanowisku i pilnowałeś porządku i nadal go pilnujesz. Oby tak dalej a na pewno Ci się odwdzięczymy za to Jeszcze raz wszystkiego najlepszego!
 20. [Poinformowano] Zwolnienie

  Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a Moderator lub Zarząd rozpatrzy go ponownie. NightTigers.pl
 21. [Poinformowano] Zwolnienie

  Miłego wypoczynku i trzymam kciuki za prawko!
 22. Twój nick: KOrnaS Powód: Ciężki tydzień, prawko, urodzinki, przygotowania, szkoła Data (Od - do): 02.03.2020 - 08.03.2020
 23. [Wyniki] Mroczne Walentynki

  Wyniki Konkursu - Mroczne Walentynki Na wstępie chciałbym podziękować osobom które podjęły się wyzwaniu i wykonali swoje pracę, bardzo imponująco oraz wielkie brawa za chęci wzięcia udziału w konkursie, a tym bardziej że niektóre prace zostały narysowane własnoręcznie Tak więc przejdźmy do wyników Zajmuję @Nerros , Gratuluję! Klawiatura gamingowa wpadnie w Twoje łapy wraz z pozostałymi nagrodami! Zajmuję @ KOrnaS, Gratuluję! myszka gamingowa wraz z pozostałymi nagrodami wpada prosto do Twych łap! Zajmuję @ Venoom., Gratuluję! Ranga VIP wraz z pozostałymi nagrodami wędruję do Ciebie! Reszta prac: Od @ Jacob od @ Viking W sprawie wysyłki oraz odbioru nagród, proszę się skontaktować na ts3 z @ ZEXE lub @ Optimus
 24. Awanse i Degradacje

  17.02.2020 @ Viking otrzymuję awans na rangę SuperAdmina. Gratuluję!
 25. Mroczne Walentynki

  Z okazji Walentynek, przygotowaliśmy dla Was konkurs graficzno - rysunkowy wraz z nagrodami rzeczowymi, jak i nagrodami pocieszenia. Jeżeli nie macie swojej drugiej połówki, nie martwcie się. W NightTigers umilimy Wam ten czas Konkurs będzie polegał na stworzeniu w programie graficznym, narysowanie (np: tygrysa z serduszkiem), coś związane z NightTigers i walentynkami, itd. wszystko należy do Waszej twórczości i wyobraźni. Każde pracę będą mile widziane. Zasady konkursu §1 Konkurs jest organizowany przez NightTigers.pl, wszelkie zastrzeżenia nalezą do Tygrysów. §2 W konkursie może wziąć każdy, kto przebywa na NightTigers, oraz dla nowych osób które zostaną u Nas na dłużej. §3 Prace graficzne powinny być Waszego autorstwa (Każde pracę będą weryfikowane). Pracę z wujka google = dyskwalifikacja. Tematem konkursu jest: "Walentynki w NightTigers" Do konkursu możecie użyć wszelakich programów graficznych, w przypadku rysunków, wszelkie przybory rysownicze §4 Pracę należy wysyłać na gmail'a: [email protected] z tematem - [Konkurs14] "Twój nick". §5 Pracę nie powinny być obrażające społeczność NightTigers, wyśmiewawcze osoby z NightTigers, oraz o tematyce nie związanej z konkursem. §6 Konkurs trwa od 14.02.2020 do 28.02.2020 ( Dzień później pojawią się wyniki tj. 29.02.2020) §7 Wygranych nagród nie można przekazać innej osobie. §8 Zasady konkursu mogą ulec zmianie przez organizatora, informując Was o takowych zmianach. §9 Pracę które zadedykujecie swojej drugiej połówce, mogą otrzymać dodatkowe nagrody. §10 W konkursie liczy się dobra zabawa i Wasze umiejętności. Nagrody Klawiatura Gamingowa, Ranga • LVIP • na serwerze ts3 na okres (1 miesiąca), Ranga "Zwycięzca Konkursu", Specjalne odznaczenie na serwerze TS3, Chwała za piękną pracę graficzną <3 Myszka Gamingowa, Ranga • VIP+ • na serwerze ts3 (1 miesiąc), Ranga "2 Miejsce w Konkursie", Kanał Premium (1 miesiąc), Specjalne odznaczenie na serwerze ts3, Chwała za piękną pracę graficzną <3 Rangi • VIP • (na okres jednego miesiąca), Ranga "3 Miejsce w Konkursie", Kanał Premium (1 Miesiąc), Specjalne odznaczenie na serwerze ts3, Chwała za piękną pracę graficzną <3 Każdy Tygrys, który weźmie udział w konkursie a nie dostanie się do TOP 3, otrzyma nagrody pocieszenia od Zarządu NightTigers W razie jakichkolwiek wątpliwości,zapytań odnośnie konkursu, piszcie do Fanpage'a < NightTigers, > ( kliknij) wysyłając wiadomość PW. Powodzenia!
 1. Pokaż więcej elementów aktywności