Ranking


Popularna zawartość

Wyświetla najczęściej polubioną zawartość od 2020.03.01 uwzględniając wszystkie działy

 1. 2 punkty
  10.03.2020 @ Viking rezygnuję z rangi administracyjnej całkowicie.
 2. 1 punkt
  Wszystkiego Najlepszego z Okazji Urodzin! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin @ Jacob. Chce Ci życzyć, zdrowia (zwłaszcza w tym czasie) haha, dużo pieniędzy na smaczne trunki, dobrego skilsa w grach komputerowych i fajnej dziewczyny Oraz żebyś się dostał do Administracji spowrotem by najbliższej okazji, jeżeli Ci się uda i podołasz wyzwaniu nieco w odmiennej formie i zachowanie Jeszcze raz wszystkiego najlepszego!
 3. 1 punkt
  Wszystkiego Najlepszego z Okazji Urodzin! Z okazji Twoich urodzin @ KOrnaS, chciałbym Ci życzyć wszystkiego co najlepszego, spełnienia marzeń, fajnej dziewczyny i duużo pieniędzy^_^ Jesteś z nami już spory szmat czasu, za co Ci dziękuje, że pomimo trudnych chwil ty z nielicznych zostawałeś przy stanowisku i pilnowałeś porządku i nadal go pilnujesz. Oby tak dalej a na pewno Ci się odwdzięczymy za to Jeszcze raz wszystkiego najlepszego!
 4. 1 punkt
  Miłego wypoczynku i trzymam kciuki za prawko!
 5. 1 punkt
  Wyniki Konkursu - Mroczne Walentynki Na wstępie chciałbym podziękować osobom które podjęły się wyzwaniu i wykonali swoje pracę, bardzo imponująco oraz wielkie brawa za chęci wzięcia udziału w konkursie, a tym bardziej że niektóre prace zostały narysowane własnoręcznie Tak więc przejdźmy do wyników Zajmuję @Nerros , Gratuluję! Klawiatura gamingowa wpadnie w Twoje łapy wraz z pozostałymi nagrodami! Zajmuję @ KOrnaS, Gratuluję! myszka gamingowa wraz z pozostałymi nagrodami wpada prosto do Twych łap! Zajmuję @ Venoom., Gratuluję! Ranga VIP wraz z pozostałymi nagrodami wędruję do Ciebie! Reszta prac: Od @ Jacob od @ Viking W sprawie wysyłki oraz odbioru nagród, proszę się skontaktować na ts3 z @ ZEXE lub @ Optimus