Optimus

 Właściciel
 • Zawartość

  284
 • Wpis

  1
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  131

Muzka Profilu

Ostatnia wygrana Optimus w dniu 4 Kwiecień

Użytkownicy przyznają Optimus punkty reputacji!

Reputacja

367 Krwiożercza Bestia

O Optimus

 • Tytuł
  King of Tigers
 • Urodziny 2001.03.13

Ostatnie wizyty

3 044 wyświetleń profilu
 1. [Zatwierdzone]Żegnam was

  Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a Moderator lub Zarząd rozpatrzy go ponownie. Miłego Dnia. NightTigers.pl
 2. [Zatwierdzone]Żegnam was

  No spoko miłego życia i dziękujemy za służbę
 3. Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a Moderator lub Zarząd rozpatrzy go ponownie. Miłego Dnia. NightTigers.pl
 4. W dniu dzisiejszym zostaje otwarta szybka rekrutacja na NewAdmin'a. W szybkiej rekrutacji możemy przymknąć oko na kilka kwestii odnośnie preferowanych wymagań na NewAdmin'a oraz nowe osoby które pierwszy raz by chciały spróbować swoich sił jako jeden z administratorów naszego serwera ts3, gdzie po dostaniu się i przejściu 2 tygodniowej próby, w której szybko się nauczy funkcji admina oraz będzie strzegł naszej mrocznej krainy z kolejnymi awansami na wyższe stanowiska jeśli podoła. Jakie dodatkowe uprawnienia ma ranga NA, których nie ma zwykły użytkownik? Wzór *Pamiętajcie że jednak Wasze podanie świadczy o Was *Podanie piszecie pod tym tematem. *Po dostaniu się do Administracji, należy podać swojego FB wcelu dodania do czatu administracyjnego.
 5. Awanse i Degradacje

  31.03.2020 @ Mathy odchodzi z Administracji na własne życzenie. Dziękujemy za służbę.
 6. Awanse i Degradacje

  31.03.2020 @ Reiji w dniu dzisiejszym przechodzi na ławkę rezerwowych z powodu braku czasu na aktywność na serwerze oraz kilka innych czynników. Dziękujemy za służbę i mamy nadzieje że jeszcze powrócisz do Nas Również otrzymuję rangę Zasłużonego.
 7. [Urodziny] [W] Optimusa

  Wszystkiego najlepszego!
 8. [Urodziny] Jacob

  Wszystkiego Najlepszego z Okazji Urodzin! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin @ Jacob. Chce Ci życzyć, zdrowia (zwłaszcza w tym czasie) haha, dużo pieniędzy na smaczne trunki, dobrego skilsa w grach komputerowych i fajnej dziewczyny Oraz żebyś się dostał do Administracji spowrotem by najbliższej okazji, jeżeli Ci się uda i podołasz wyzwaniu nieco w odmiennej formie i zachowanie Jeszcze raz wszystkiego najlepszego!
 9. [Urodziny] ZEXE

  Wszystkiego Najlepszego z Okazji Urodzin! Z okazji Twoich urodzin @ ZEXE, chce Ci życzyć wszystkiego co najlepsze, dobrej pracy w tym z nami haha, dużo pieniędzy, dużo uśmiechu i smacznego trunku z % Oraz żeby NightTigers rozwijało się coraz bardziej, bo gdyby nie Ty w tamtym czasie no to pewnie nie było by tylu nowości, czy ludzi którzy przesiadują u nas. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego!
 10. [Urodziny] KOrnaS

  Wszystkiego Najlepszego z Okazji Urodzin! Z okazji Twoich urodzin @ KOrnaS, chciałbym Ci życzyć wszystkiego co najlepszego, spełnienia marzeń, fajnej dziewczyny i duużo pieniędzy^_^ Jesteś z nami już spory szmat czasu, za co Ci dziękuje, że pomimo trudnych chwil ty z nielicznych zostawałeś przy stanowisku i pilnowałeś porządku i nadal go pilnujesz. Oby tak dalej a na pewno Ci się odwdzięczymy za to Jeszcze raz wszystkiego najlepszego!
 11. [Poinformowano] Zwolnienie

  Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a Moderator lub Zarząd rozpatrzy go ponownie. NightTigers.pl
 12. [Poinformowano] Zwolnienie

  Miłego wypoczynku i trzymam kciuki za prawko!
 13. [Wyniki] Mroczne Walentynki

  Wyniki Konkursu - Mroczne Walentynki Na wstępie chciałbym podziękować osobom które podjęły się wyzwaniu i wykonali swoje pracę, bardzo imponująco oraz wielkie brawa za chęci wzięcia udziału w konkursie, a tym bardziej że niektóre prace zostały narysowane własnoręcznie Tak więc przejdźmy do wyników Zajmuję @Nerros , Gratuluję! Klawiatura gamingowa wpadnie w Twoje łapy wraz z pozostałymi nagrodami! Zajmuję @ KOrnaS, Gratuluję! myszka gamingowa wraz z pozostałymi nagrodami wpada prosto do Twych łap! Zajmuję @ Venoom., Gratuluję! Ranga VIP wraz z pozostałymi nagrodami wędruję do Ciebie! Reszta prac: Od @ Jacob od @ Viking W sprawie wysyłki oraz odbioru nagród, proszę się skontaktować na ts3 z @ ZEXE lub @ Optimus
 14. Awanse i Degradacje

  17.02.2020 @ Viking otrzymuję awans na rangę SuperAdmina. Gratuluję!