Empiryczny

Zaprzyjaźniony
 • Zawartość

  15
 • Wpisów

  19
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

8 Leniwy Tygrys

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

138 wyświetleń profilu
 1. Wielkanoc 2019

  Wesołego Jajka!
 2. Siemaneczko!

  Hejka!
 3. No cześć

  A no witam!
 4. Hisashiburi-dana

  Witaj ponownie!
 5. Cześć

  No hej.
 6. eloo

  Hejka!
 7. Siemanko :D

  Hejka!
 8. Witam

  Hejka!
 9. Siemka ^^

  No hej.
 10. siemanko :D

  No hej.
 11. Konareq

  No hej.
 12. Twój obecny nick: potęga12 Twój nowy nick: Empiryczny Powód zmiany: Lepszy nick przyjął się lepiej, więc wolę ten nowy.
 13. Opinia Netan

  @Netan jest: + ogarnięty, + miły, + opanowany, + pomocny, - muszę to powiedzieć, ale straszny z ciebie lizus , - czasami zachowujesz się jak pan i władca. Pozdrawiam cię @Netan.
 14. [Zatwierdzone]Odwołanie od Bana vrexx

  Witajcie tygrysy, witaj wodzu. Chciałbym poruszyć kilka kwestii odnośnie bana @vrexxx'a. Jestem jak najbardziej za skróceniem bana, ponieważ jak kolega wyżej wspomniał nie było z nim wcześniej kłopotów, starał się tutaj nawet o Admina. Myślę, że nie będzie z nim znowu kłopotu. Prosiłbym o odbanowanie lub skrócenie bana do tygodnia, chłopak okazał skruchę. Jest on nerwowym człowiekiem, starałem się go uspokajać, ale w końcu nie wytrzymał nerwowo tego jak @Netan stoi po stronie ekipy z innej sieci, niż przy swoim koledze. Był on po prostu zły za traktowanie go jako cheatera, osobę, która tylko wyzywa i jest toksyczna podczas gry i nie wpuszczenie go na Mixa. Myślę, że szansa mu się należy tym bardziej, że jest kolegą @Flesz'a i moim. Jak nie dostanie UB, to będzie miał utrudniony kontakt, podczas gry. Pozdrawiam wodza i wszystkich tygrysów.