Ahmedzikk

[Skarga Przyjęta]Skarga BandytaZfcB1946

8 odpowiedzi w tym temacie

1.Twój Nick: Ahmedzikk

2.Nick Oskarżonego: BandytaZfcB1946

3.Powód skargi: Ciągłe karanie użytkownika za avatar 

4.Dowody: <12:01:17> You are banned temporarily. Reason: "Nie prawidłowy Avatar, który łamie regulamin"
Try again in 00:07:57 + kick który znajdziecie w logach. Jako świadków mam PaniczTeh , Reiji , HilleR.

5.Opis sytuacji: Zaczynając  od samego początku , chciałbym opisać całe wydarzenie które zaistniało na dniach-Ostatnio siedząc na Ts dostałem kicka za avatar który jest memem (https://www.google.pl/search?q=twój+stary+pijany&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjW5MPvgODdAhWGDiwKHT5tBIMQ_AUICigB&biw=1360&bih=626#imgrc=nesQNY21kFmRMM:)

a dzisiaj  o ok godz 11:40 dostałem bana za ten właśnie avatar na 30 min byłem w tedy na afku. Został stworzony przez  znanego stream'era na platformie Twich. Ta skarga powinna być jak najszybciej rozpatrzona.Pozdrawiam Ahmedzikk,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po pierwsze zacznijmy czy to jest mem, czy oryginalne zdjęcie? Nie znam typa, więc niech ktoś bardziej kompetentny mnie w tym uświadomi, ale jeżeli jest to zdjęcie to: 
1)
Zakaz umieszczania wpisów, nicków, avatarów, obrazków, filmików itp. naruszających prawa autorskie, o treści erotycznej, wzywających do nienawiści i dyskryminacji na tle rasowym, orientacji seksualnej, religijnym, płciowym lub jakimkolwiek innym.
Chodzi tutaj oczywiście o prawa autorskie,

Sam wpis, Twój stary pijany
-  Dyskryminuje ludzi, którzy przeżyli piekło w domu podczas przemocy alkoholowej ( wiem dla wielu może to być śmieszne tych niedojrzałych, ale jeden użytkownik na to zwrócił uwagę, może był taką ofiarą, może nie, nie wnikałem. W każdym razie od tamtego momentu do śmiania mi nie było)

Przeanalizowałem twój avatar dokładnie pod każdym względem i uznałem,że takie osoby może on dyskryminować, może im być przykro, także poprosiłem Ciebie o zmianę avataru już jakiś czas temu, zignorowałeś to, po 3 dniach dostałeś kicka, znów problem miałes mimo, że doszczętnie wyczerpałem temat Twojej grafiki, dziś dostałeś bana na 30 min, wszystko według taryfikatora... taka kolei rzeczy. 

Zajmuje posadę admina, musi mnie cechować odpowiedzialność, oraz bezstronność. Jeżeli znalazły się osoby, w tym jedna, która mówiła o tym całkiem serio, byłem zmuszony przeanalizować Twój avatar w każdej płaszczyźnie... W mojej ocenie naruszyła ona standardy naszej społeczności... 

Zmien avatar, na taki, który nie pozostawi po sobie żadnych wątpliwości, czy kogoś obrazi czy nie, czy naruszy regulamin, czy też po prostu, po ludzku granice dobrego smaku. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jako iż lubię takie skargi, to wtrącę swój nosek, ponieważ zostałem wpisany jako świadek. Akcja z tym właściwie mem'em jest dość świeża, został stworzony przez znanego streamer'a, jakim jest Xayoo_ z platformy Twich.tv. Mem został stworzony w celach humorystycznych, a sam autor nie miał na celu obrażania nikogo, w pewnym sensie dobrej zabawy pomiędzy nim a jego widzami i kumplami. Większość społeczności internetu postrzega ten mem jako zabawę i totalny luz. Oczywiście z innego punktu widzenia jest to oczywiście idiotyczne oraz dziwne, lecz nie obraża za bardzo nikogo.

Co do regulaminu, jest on prawidłowy, lecz pokazanie za jakie zdjęcie dostał karę jest należyte i prawidłowe. Prawa autorskie? Używa tego każdy, nawet autor, a jakichkolwiek informacji o zaprzestaniu tego nie było. 

Prosiłem byś podał nazwę, bądź też nick osoby, która była tym avatarem urażona, lecz tego nie dostałem, pisanie daremne, że ktoś coś pisał bez żadnych dowodów jest trochę słabe, rozumiesz chyba.. Sam mógł bym napisać, że nagle 20 osób skarżyło się na Ciebie, że zgłaszasz tą sprawę, ale ich nie pamiętam bo nie znam ich- sprawa zamknięta..

Co do ostatniego wpisu, prosiłem Ciebie, byś wyjaśnił to z nim bądź też nawet zgłosił się do wyższej Administracji, sam także pisałem, byś przestał to robić, ponieważ będzie taka sytuacja, którą widzisz. 

Przepraszam, ale zapomniałem o oczywiście znajomościach na TeamSpeak'u.. Każdy, który siedzi przez większy czas wie, iż nie chętnie rozmawiam z Administracją bądź też nawet z graczami. Kiedy siedzę z kimś są to zazwyczaj pomoce bądź jakieś pilne rozmowy, dziś po karze pomagałem Ahmedzikowi w całej sprawie bo się gubił w tym. Wyjaśnienie, które zrozumiesz. :)

Pozdrawiam, ROOT Reiji!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po pierwsze z mojej informacji to nie jest mem a oryginalne zdjęcie. Po drugie, to,że ty wiesz,że jest w celu humorystycznym nie znaczy, że wie każdy, tak jak to,że Ciebie to bawi nie znaczy,że będzie bawiło drugą osobę. Po 3 ( 

32 minuty temu, Reiji napisał:

w pewnym sensie dobrej zabawy pomiędzy nim a jego widzami i kumplami

Nie każdy jest jego ,,kumplem i nie każdego to bawi. 

Oczywiście z innego punktu widzenia jest to oczywiście idiotyczne oraz dziwne, lecz nie obraża za bardzo nikogo.

Czyli zaprzeczasz sobie z wyższej wypowiedzi, przyznajesz po części mi zdanie, lecz zaraz znów zmieniasz.  Nie obraża za bardzo ? To da się obrazić bardzo i nie za bardzo? Posłuchaj wszystko co otacza człowieka, lub w pewnym sensie jest dla niego przykra boli, nie ma mniejszego zła lub wiekszego, zło jest złem . To tak jakbym rozkminiał czy na następnej ustawce, następnym meczu, zaje**ł komuś z otwartej, czy z pięści , czy lolka, boli tak samo, ośmiesza tak samo... 

Co do regulaminu, jest on prawidłowy, lecz pokazanie za jakie zdjęcie dostał karę jest należyte i prawidłowe. Prawa autorskie? Używa tego każdy, nawet autor, a jakichkolwiek informacji o zaprzestaniu tego nie było. 

Czyli jednak ban prawidłowy ? Co do praw autorskich, Autor może nie wiem po co to przytoczyłeś? Skoro on jest na tym zdjęciu, co do innych użytkowników, jest to tylko i wyłącznie subiekcja. 

Prosiłem byś podał nazwę, bądź też nick osoby, która była tym avatarem urażona, lecz tego nie dostałem, pisanie daremne, że ktoś coś pisał bez żadnych dowodów jest trochę słabe, rozumiesz chyba.. Sam mógł bym napisać, że nagle 20 osób skarżyło się na Ciebie, że zgłaszasz tą sprawę, ale ich nie pamiętam bo nie znam ich- sprawa zamknięta..

Masło maślane. 

Co do ostatniego wpisu, prosiłem Ciebie, byś wyjaśnił to z nim bądź też nawet zgłosił się do wyższej Administracji, sam także pisałem, byś przestał to robić, ponieważ będzie taka sytuacja, którą widzisz. 

Wyjaśnione zostało wszystko owemu użytkownikowi doszczętnie przy wyższej mi randze osobie, która podzieliła moje zdanie i uznała moje argumenty za słuszne. 

rzepraszam, ale zapomniałem o oczywiście znajomościach na TeamSpeak'u.. Każdy, który siedzi przez większy czas wie, iż nie chętnie rozmawiam z Administracją bądź też nawet z graczami. Kiedy siedzę z kimś są to zazwyczaj pomoce bądź jakieś pilne rozmowy, dziś po karze pomagałem Ahmedzikowi w całej sprawie bo się gubił w tym. Wyjaśnienie, które zrozumiesz.

Troche dziwne,że pisał tą skargę tak długo, siedząc z Tobą i jeszcze jednym waszym kolegą na kanale... Uznaje to za stronnicze, taka jest moja ocena. Osobiście nie mam nic ani do owego użytkownika, ani do Ciebie, lecz nienawidzę jak się szkaluje ludzi, oraz próbuje wmówić że białe jest czarne, a czarne białe. 

Mam nadzieje,że już teraz rozwiałem jakiekolwiek wątpliwości co do należności kar jakie owy użytkownik otrzymał do chwili obecnej .

Edytowane przez WysokiejKlasySpecjalista

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do obecnej tutaj sytuacji robi się powoli gówno burza o ile się już nie zrobiła. Sama skarga została napisana praktycznie o nic, bo jeżeli Admin zauważa iż dany użytkownik łamie regulamin czy to ustawiając obrażliwe nicki czy avatary obrażające czyjąś godność Admin ma prawo reagowac natychmiastowo. W tym przypadku jest to mem tego całego streamer'a i na chwilę obecną nie widziałem żadnych skarg od użytkowników by kogoś on obrażał, a o prawach autorskich to lepiej tego nie komentować bo każdy z Nas wie jak te wszystkie memy streamerów działają i każdy je może udostępniać czy ustawiać jako avatar.

Również zauważyłem że od pewnego czasu @Ahmedzikk oraz @WysokiejKlasySpecjalista nie darzycie siebie sympatią w co juz nie będę wnikał, lecz jeśli zauważę że nadal bedzie jakos ingerować w siebie i sobie dogryzać to skończy się to dla Was źle i mroczna otchłań będzie czekała otworem.

Skarga zostaje przyjęta lecz nie będę podejmował żadnych konsekwencji z niej i nie będę nikogo karać bo tak naprawdę nie ma za co. Admin reagował słusznie co się ceni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ZwmrL1x.png

Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Zbuntowany Tygrys zostanie porzucony w mroku naszej krainy..

Z pozdrowieniami

Ekipa NightTigers.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.