Optimus

Oferta dla Youtuberów i Streamerów

1 odpowiedź w tym temacie

YhN7X9D.png

 


 

 

Jesteś Youtuberem lub Streamerem i nie masz gdzie się podziać? Wstąp do Mrocznej Krainy, a my zapewnimy Ci pełen możliwy komfort z naszej strony oraz swój prywatny kącik, w zamian za bierne (reklamowanie) Nas oraz nie podpadnięcie reszcie tygrysów.

 

Projekt (NightTigers Socialmedia) - postanawiamy wesprzeć nowo przybyłych do Mrocznej Krainy Youtuberów oraz Streamerów zapewniając im pełen komfort jaki mogą otrzymać z naszej strony oraz przedstawimy kilka warunków, które będziecie musieli spełniać.

 

 


 

 

Ranga Youtuber/Streamer przyznawana jest od posiadania minimum 2000 subskrypcji na kanale lub 500 follow'ów - ( jeżeli posiadasz poniżej minimalnej, poinformuj ile masz dokładnie).

Dla każdego Youtuber'a oraz Streamer'a przygotowane są praktycznie takie same warunki jak i wszelkie kryteria, lecz różnica może być np: w wynagrodzeniu.

 

 

 


 

Bez nazwyaa.png

Co wymagamy?

Bez nazwyaa.png

 

 1. Posiadać aktywnym kanał na platformie Youtube jak i Twitch. W przypadku kanału Youtube miło było by widzieć systematyczność wrzucanych filmików niż raz na jakiś czas. 
 2. W przypadku kanału na Youtube, posiadać minimum 2000 subskrypcji, a w przypadku Twitch 500 Followersów. W przypadku mniejszej ilości subskrypcji np +1000 przyznawany jest miniYoutuber.
 3. Zaangażowanie się w rozwój NightTigers w postaci reklamowania Nas czy to w filmikach czy to w opisie pod filmami. (Będzie to nadzorowane co jakiś czas)
 4. Kanał Youtube nie powinien być o tematyce jakichkolwiek cheatów, innych wspomagaczy lub scamów w postaci ("Darmowe V-dolce do Fornite czy Darmowe $$ do CS:GO), gdyż Administracja nie będzie ponosiła za to żadnych konsekwencji ponieważ w razie problemów nie będziemy za takie coś odpowiadać, a w nagłych przypadkach dany kanał może zostać zgłoszony.
 5. Kanały z obydwu platform nie powinny być kopiowane lub identyczne do prawdziwych kanałów/twórców - Wszelkie podszywki pod innych Youtuberów czy Streamerów nie będą mile widziane w naszej społeczności.
 6. Youtuber lub Streamer powinien posiadać minimum +18 lat w celu uniknienia zbędnych hipokryzji,wyśmiewania się w stronę NightTigers lub samych twórców czyli Was.
 7. Posiadać kulturę osobistą oraz poszanowanie dla Administracji NightTigers oraz reszty społeczności.
 8. Posiadanie sprawnie działający program TeamSpeak3.

 

 

Bez nazwyaa.png

Co oferujemy?

Bez nazwyaa.png

 

 1. Kanał Youtube/Twitch w specjalnej strefie, który posiada: Licznik subskrypcji, standardowo 4 podkanały, oraz na życzenie możliwość ukrycia "kto przebywa na kanale", a dokładnie moce subskrypcji kanału, takie aby tylko Administrator mógł widzieć kto przebywa na kanale.
 2. Rangę Youtuber / Streamer wraz przywilejami, zarówno na TS3 jak i na Forum.
 3. Automatyczne wiadomość od bota jeżeli streamujesz.
 4. Wynagrodzenie za aktywność w postaci NightCoinsów (nawet do  200 za filmik) lub Bot Muzyczny za tzw. Współprace, specjalna ranga dla przyjaciół.
 5. Unikatowa, własna ranga na TS3 wraz z ikonką.
 6. Przepustkę do kadry "JURY" oraz do Organizowania Eventów za zgodą Właściciela lub Opiekuna Społeczności. Mile widziane będzie również nagrywanie takich eventów oraz całego przebiegu, co by było wizytówką organizowanych eventów.
 7.  Pełny dostęp wraz z Moderatorem Działu do "DZIAŁ MULTIMEDIA" na forum. Gdzie możecie umieszczać swoje filmiki, gameplaye, zapowiedzi itp.
 8. *Nowość* Każdy twórca otrzyma swój własny kod twórcy dla swoich widzów jak i dla nowych użytkowników. By otrzymać kod twórcy należy spędzić jako YouTuber miesiąc w NightTigers. Oraz pokazywać to co w/w napisane czyli aktywnie utrzymywać swój kanał na danej platformie.

 

 


Zarząd NightTigers.pl

 • Serduszko 1
 • Mistrzostwo 1
 • Jak dla mnie bomba! 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.