Sнα∂σωSкℓєנкα

[Skarga Przyjęta]Skarga na G3RRO.exe

14 odpowiedzi w tym temacie

1.Twój Nick: Sнα∂σωSкℓєנкα

2.Nick Oskarżonego: G3RRO.exe

3.Powód skargi: Bezpodstawne kickowanie z serwera TeamSpeak.

4.Dowody: https://imgur.com/a/g0HyzeD

5.Opis sytuacji: Razem z osoba na TeamSpeak'u o nicku "Darja" poszłyśmy na kanał NewAdmin'a G3RRO.exe, bo chciałysmy cos powiedziec. Grał w lola i nie miał czasu, wiec mógł powiedziec "wyjdzcie z mojego kanału" czy cos w tym stylu on natomiast  wykickował nas z całego serwera TeamSpeak. 

Edytowane przez Sнα∂σωSкℓєנкα

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Otóż grałem w lola i gadałem na voice czacie i nie mogłem się porozumieć z osobami z którymi grałem chciałem was wykickować z mojego kanału a robiłem to na szybko gdyż miałem sytuacje w lolu i przez przypadek wykickowałem was z serwera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a wracając do tego ze mogłem powiedzieć wyjdzcie z mojego kanału to powiedziałem że jestem zajęty co mogło być już dla was sygnałem ze nie mam czasu czyli przyjdź póżniej lub opuść kanał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To że innym nie przeszkadzasz nie oznacza ze mi nie przeszkadzałaś, 2 sprawa przyznaje się do błędu gdyż chciałem was wykickować z kanału a nie z serwera za co was przepraszam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odpowiedzi w tej skardze zamieniają się powoli w konwersację gdzie to powinno się dziać na PW lub TS3.

Przejdźmy do sedna skargi..

"[&4] Administracja zastrzega sobie prawo do popełnienia hipokryzji oraz niezastosowania się do regulaminu w celu podjęcia działań na korzyść serwera." Z tego co wynika w/w kicki bezpodstawne zostały wykonane że tak powiem bezmyślnie i odruchowo co wytłumaczyłeś @G3RR0. Lecz jeżeli Ty faktycznie masz wyłączone dźwieki z TS'a itp, to jednak jako Administrator TS'a powinieneś mieć te podstawowe dźwięki włączone (Nie mówie zeby na fula). Tak samo jak te kicki -  jak to określiłeś:

8 minut temu, G3RR0 napisał:

robiłem to szybko.

Na przyszłość nie chciałbym słyszeć takich wytłumaczeń od jakiekolwiek Administratora NightTigers.pl. Każde swoje poczynania, powinniście nie robić szybko byle jak, lecz z głową i odpowiednio. Oraz apeluję iż każde kicki z serwera bez powodów będą monitorowane oraz sprawdzana i wyciągane z tego wnioski.

1 minutę temu, Sнα∂σωSкℓєנкα napisał:

często sie pytam ludzi co robią itd, oni odpowiadają ze są zajęci czy coś ale nie musze wychodzić z kanału, bo im nie przeszkadzam.

Pomimo swoich uprawnień, nie każdy użytkownik życzy sobie wbijania na jego kanał bez powodu czy od tak. Bo różni są ludzie oraz ich reakcje, tak jak to miało miejsce w/w sytuacji. Dlatego też @Sнα∂σωSкℓєנкα apeluję, abyś też rozważnie korzystała ze swoich permisji, a raczej rangi która posiadasz. Bo nie daj boże skarga może potem być na Ciebie.

Skarga zostaję przyjęta, ale ze względu na pierwszy raz @G3RR0 zostajesz ukarany Ostrzeżeniem Słownym, gdyż wytłumaczyłeś poniekąd swoje misz masz..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ZwmrL1x.png

Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Zbuntowany Tygrys zostanie porzucony w mroku naszej krainy..

Z pozdrowieniami

Ekipa NightTigers.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.