White

[Skarga Przyjęta]Skarga

8 odpowiedzi w tym temacie

Wzór

1.Twój Nick: White

2.Nick Oskarżonego: Rovnares

3.Powód skargi: Zostałem niesłusznie zbanowany

4.Dowody: Oprócz mnie i Rovnaresa były jeszcze 2 inne osoby wieć świadkowie są.

5.Opis sytuacji: Pan Rovnares wchodzi na moj kanał pomimo tego że nie ma zadnej waznej sprawy i za kazdym raze prosze go o opuszczenie kanału po czym przeszkadza a gdy juz zdenerwuje któregos z nas i ktos powie o jedno zdanie na duzo to leci ban za obraze admina lub wulgarne wyproszenie, ciągle obraza użytkowników mojego kanału i wychodzi z założenia że "Admin jest najważniejszy i w każdej sprawi ma racje". 

Edytowane przez White
  • Zdziwiony 1
  • Jak dla mnie bomba! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Admin @Rovnares do końca dnia proszę się wypowiedzieć w wyżej wymienionej skardze. W przeciwnym roku mogą wniknąć kolejne konsekwencje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze, więc sprawa wyglądała w ten sposób, iż wszedłem na kanał White a on powiedział do mnie "wypierdalaj" ja zasugerowałem mu by powiedział mi to grzeczniej to wyjdę gdyż tak jest napisane w regulaminie.Natomiast White wolał odpowiedzieć "Nie obchodzi mnie to,wyłaź stąd".Więc jako iż według mnie taki sposób wyproszenia z kanału nie jest grzecznym to został on ukarany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jako, iż mam tu jakieś pojęcie to przedstawię je tutaj.. Zatem zaczynajmy..

Wcześniej otrzymałem od Was wiadomość, abym wpadł do Was i zobaczył co się dzieję. Administrator zgodnie z regulaminem przełączył się na kanał w celu przekazania informacji, iż Wasze kanały miały nieodpowiednią nazwę. Wy za to zachowaliście się nieodpowiednio, ponieważ mogliście ładnie odpowiedzieć, aby Administrator opuścił kanał. Teksty oraz sposób wymowy kierowany do Administratora mógł go brzydko mówiąc wkurzyć. Oczywiście nie bronię @Rovnares, ponieważ popełnił błąd ponownymi dołączeniami na kanał, co mu wtedy wypomniałem. Sama akcja mogła być gorsza, ponieważ Administrator grzecznie dołączył oraz poinformował o tym, gdzie zapewne ktoś inny, taki nawet ja dał by punkt warn'a i by się tą całą sytuacją nie przejmował. 

Trzeba coś na pewno zmienić..

Sytuacja zaczyna robić się dziecinna, ponieważ każdy rzuca błotem i mówi co innego. Pierwsza sprawa jest taka, iż osoby związane z Twoją osobą nic nie wnoszą, ponieważ są to Twoi przyjaciele. Druga sprawa wygląda tak, iż Administrator @Rovnares popełnił kolejny błąd dołączając do Was na kanał robiąc przy tym kolejną wojnę.. Trzecią sprawą jest to, że kary od Administratora były na prawdę małe, 5 minut, 10 minut oraz 15 minut to najmniejszy pułap kar. 

Podsumowując..

Kara jak na moją osobę słuszna, ponieważ powiedzenie takiego czegoś jest na prawdę nie grzeczne. Przed chwilą gadałem z Wami i w ciągu dwóch minut usłyszałem od Was parę innych słów, które użył @Rovnares, dziwne. Co do Administratora, powinien zostać ukarany tylko i wyłącznie słownym pouczeniem. Kwestia związana ze spotykaniem się, uważam, iż Administrator powinien gadać na innym kanale, by nie generować kolejnych złości. Tyle ode mnie, sprawa jak dla mnie totalnie dziecinna z racji takiej, iż dosyć często tam przesiaduje ten Administrator.

Pozdrawiam, Reiji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Rovnares

Skarga dotyczy Twojej osoby i twojego stanowiska którym jest NewAdmin. Wchodząc na kanał prywatny lub jakikolwiek i jest na nim właściciel kanału i prosi Cię abyś wyszedł z jego kanału bo... "coś tam" to masz obowiązek a raczej musisz wtedy opuścić kanał a tym bardziej wchodząc na taki kanał wielokroć pomimo wyproszenia Cię przez właściciela gdzie zaczyna się potem lekka gównoburza, to po prostu jakbyś dolał benzyny do ognia chcąc ją ugasić :pies: .Jeżeli faktycznie poczułeś się urażony słowamy skierowanymi do Ciebie to oczywiście masz prawo danego delikwenta ukarać kickiem lub banem do ograniczonego czasu jaki ma ranga NA. Raz a porządnie, lecz wiadomo że wcześniej lepiej ostrzec kickiem lub słownie.

Zostaniesz ukarany w postaci słownego ostrzeżenia wpisanego do Twoich akt, do których dostęp mam tylko Ja.

@White

Następnym razem jeżeli piszesz że masz świadków z danej sytuacji, to chociaż mogli by coś więcej napisać niż "Tak potwierdzam on zrobil to i to" to takie coś podchodzi pod lekkie kolesiostwo "Ej słucham idź że tam napisz że potwierdzasz to co się działo" bo to praktycznie nic nie wnosi do skargi a pogarsza Twoją skargę.

Jeżeli znacie się w realu to spoko, fajnie.. ale nie musicie jeden drugiemu robić nazłość i celowo robić dymy by np; stracił admina. Takie zachowanie też nie będą tolerowane bo relacje między Admin - Tygrys , Tygrys - Admin nie mogą być w nastawieniu pod "faworyzacje" bo kolega ma admina i moge sobie to i to zrobić albo nie zrobić. Dlatego kieruję te słowa do WASZEJ CZWÓRKI:

Jeżeli zobaczę iż sytuacja nie poległa poprawie i nawzajem sobie bedziecie dogryzać to w nagrodę dostaniecie tygodniowy bilet na Wyspę.

• Haha 1
  • Jak dla mnie bomba! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ZwmrL1x.png

Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Zbuntowany Tygrys zostanie porzucony w mroku naszej krainy..

Z pozdrowieniami

Ekipa NightTigers.pl

• Serduszko 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.