Lizak

[Skarga Przyjęta]Skarga na lektora FogMaker

6 odpowiedzi w tym temacie

Napisano (edytowane)

1. Twój Nick: Lizak

2. Nick Oskarżonego: FogMaker

3. Powód: Niesłuszne zbanowanie mnie po tym jak Menager Zexe poprosił użytkownika w zasadzie lektora FogMaker o to by pokazał mi bibę ( wcześniej była sprawa z pewnym użytkownikiem ) gdy ja powiedziałem żeby poczekał ponieważ restartuje internet po tym jak wszedłem na teamspeaka zaczepiłem FogMaker: gdzie biba ? on odpowiedział mi : nie wiem, ale mozesz do niej dolaczyc tez na 10min po czym zaczepiłem go jeszcze raz z wiadomościom : ty miałeś zrobić bibe ....(jeśli będą potrzebne ss to porszę napisać) ( użytkownik czy tam lektor był zmutowany ) nagle FogMaker odmutował się i coś powiedział po czym mnie zbanował na 10 min.          Dodam tak od siebie że taka ranga nie powinna mieć takich permisji.

4. Dowody (Jeśli takowe istnieją): https://imgur.com/a/r6O5JSj    tutaj poke ---> https://imgur.com/a/zVdwH0V

Edytowane przez Lizak
ss
 • Haha 2
By  Optimus,

Dodaj SS"y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Początek?

Tak, początek. Znam dobrze tego Lektora, świetnie się z nim gada itp. Jak każdy wie, że koleżeństwo w takich sprawach jest według mnie zakazane? Coś w tym stylu.. Dlatego śpieszę z moją opinią na ten cały temat.

Zaczynajmy..

Ranga Lektora według mojej osoby nie powinna mieć dostępu do możliwości banowania użytkowników z powodów jasnych, nie jest to Administrator, a jak dobrze wiemy każdy ma zły dzień i zawsze jest jakaś mała szansa, że coś się stanie złego. Trzymam się zasady od samego początku, iż osoby z tymi uprawnieniami powinny być w Administracji, bądź też być wcześniej jako Administrator oraz posiadać rangę Steel Paw.

Kontynuując na głębszy temat skargi, skarga powinna być zaakceptowana z powodu jasnego. Banowanie osoby za to, iż użyła opcji ,,poke" tylko i wyłącznie do kontaktu z osobą jest najprościej mówiąc zbędne.

Ostatnia kwestia z poke'iem..

Tak, poke mógł być przyjęty jako wątek związany z znanym nam powszechnie ,,Trollem", lecz osoby, które posiadają uprawnienia banowania kogoś powinny być w pewnym stopniu odporne i przygotowane na takie sytuacje by uniknąć jakichkolwiek problemów. 

Pozdrawiam, ROOT.

Edytowane przez Reiji
 • Serduszko 1
 • Haha 1
 • Jak dla mnie bomba! 1
 • Meteoryt Eve3ment'a 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie na tą skargę podam, kiedy @FogMaker przedstawi nam swoje argumenty.

 • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej hej,
Na prośbię @Optimus odpowiadam na ten temat. Nie będę się spierał czy ban na 10 minut był słuszny czy nie, rozmawiałem o tym z Optimusem już. Nie jestem administratorem, jeśli takie wasze zdanie, zdejmijcie uprawnienia mojej randze do bana i sprawa zamknięta. Jesteśmy kolegami, trochę uważam, że takie rzeczy można załatwiać prywatnie. Wyjaśnić sobie, nie od razu pisać na forum. Nie chcę się zagłębiać w sprawy administracyjne, jestem tylko zleceniowcem. Dlatego również uważam że powinno się zabrać uprawnienia do bana mojej randze.
Nie zamierzam, więcej udzielać się na forum w formie pisemnej, wszystkim życzę dobrego wieczoru.

 • Mistrzostwo 1
 • Haha 1
 • Krecik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie wszystko jest wyjaśnione. Ban nie był długi, więc nie widzę potrzeby kontynuowania tej dyskusji. Oczywiście ban był niesłuszny i nadany przez osobę, która nie powinna mieć takich uprawnień. Moim zdaniem sprawa jest zamknięta i myślę, że nie przydarzy się już taka sytuacja.

Uprawnienia zostaną odebrane. Oskarżony przyznał się do winy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ZwmrL1x.png

 

Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Zbuntowany Tygrys zostanie porzucony w mroku naszej krainy..

 

Z pozdrowieniami

Ekipa NightTigers.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.