Optimus

[Ankieta] Turniej ~ NightLiga

Ankieta - Turniej  

10 użytkowników zagłosowało

Ta ankieta jest zamknięta
  1. 1. Który tryb turnieju?

• 1vs1
      0
    • 2vs2
      4
    • 3vs3
      1
    • 5vs5
      5

3 odpowiedzi w tym temacie

Turniej ~ NightLiga

Już wkrótce w Mrocznej Krainie pojawi się pierwszy taki Turniej w grze League of Legends wraz z nagrodami specjalnymi. Lecz wcześniej trzeba ustalić jaki to miałby być turniej, w sensie 1vs1/2vs2/3vs3/5vs5 (po kilka drużyn w każdym rodzaju oczywiście). Po wybranie danej kategorii zostanie stworzony cały system  rozgrywki, zasad oraz co najważniejsze - nagród specjalnych :) 

Zapraszam do zapoznania się z Ankietą i oddaniu głosu oraz do komentowania pod tym tematem, zgłaszania waszych propozycji/uwag itp..

• Serduszko 2
  • 私は好き ~ Lubie! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tryb gry

Do 3vs3 najlepiej moim zdaniem zrobic ARAM'a, reszta Summoners Rift z uwagi na fakt iz na TT malo ludzi kuma jak tam grac i ogolnie mapa jest drewniana moim zdaniem. Ja lubie grac Teamowo i szczerze dla mnie 5vs5 byloby dobrym pomyslem, lecz musi tez byc dobra liczba osob bioracych udzial w turnieju. Jak nie 5vs5 to niech bedzie 2vs2 lub 3vs3. W tej grze chodzi o gre druzynowa wiec 1vs1 jest kompletnie beznadziejne bo moze to byc kwestia szczescia nie skilla czy tez komunikacji druzynowej, a nie ukrywajmy ze kazdy z nas chyba lubi jak 2 cale druzyny sieja roz*erdol na SR.

Jak wygrać?

1vs1 // Gramy do 3 killi, 100 farmy albo 1 turreta

2vs2 // Druzyna musi miec 6 killi lub zniszczyc turret przy inhibitorze

3vs3 // Gra do konca, wkoncu to ARAM

5vs5 // Gra do konca

Czemu w taki sposob? Zeby nie tracic czasu ;)

Nagrody

^ RP

^ Skin do dowolnej postaci

^ Konto Steam

^ Konto League Of Legends (to moge nawet i ja zafundowac aczkolwiek to konto z 35 lvlem xD)

^ Dowolna postac (chodzi o kupno postaci wybranej przez zwyciezce)

Pamietajcie ze sa to tylko propozycje jak i tylko moje zdanie z ktorymi mozna sie zgadzac lub nie. Pozdrawiam, junkie na Majorce.

• Krecik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ankieta zamknięta, Wkrótce pojawi się oficjalna zapowiedź Turnieju

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.