$нαנѕ;*

[Zatwierdzone]Wypędzony

6 odpowiedzi w tym temacie

Napisano (edytowane)

Tak zostałem wypędzony z Mrocznej Krainy, jako admin, mimo że nie zrobiłem nic strasznego, tylko złamałem jeden punkt regulaminu. "każdy administrator może mieć 3 ostrzeżenia" - To teraz zapytam. Po co to jest? Najbardziej mnie śmieszy to, że usunąłeś to co napisałeś pod prośbą UB @  Mathy 'iego "Zawieszony na czas powrotu, a PO powrocie coś tam coś tam"

I nagle będąc cały czas online o godzinie 22:00 ktoś ci powiedział na ucho "A wyrzucę go, bo nic... Uwaga! Nie robi..."

O M G

Raz, że Mathy nie pisał by tego UB gdyby Optimus nie doradził i nikt by z Was nie widział.

Dwa, nieobecność mam już jakiś czas i mam ją od dłużej, nie informując Was, a Optimusa.

Ale dopiero od 28.03 widnieje ona na forum.

Do czego zmierzam? Do tego, że nie jeden z Nas dostał by za to ostrzeżenie (były już takie sytuacje) a nie został "wyrzucony" tak jak to ty Reiji napisałeś. ;)

*I jeszcze jedno dodam. Nigdy nie mieliśmy konfliktów między sobą. To co ja piszę na TigerBoxie, to przecież dla żartów jest. Przecież nic mi nie zrobiłeś, ale z tego co widzę to chyba od wczoraj bierzesz "za poważnie" mówiąc, że ja cię prowokuję. No nie ... Tak nie jest.

I kolejna rzecz. Jak już napisałeś to zawieszenie i nawet jeśli ktoś ci powiedział, żeby mnie wyrzucić, to chyba już za późno. Napisałeś to co napisałeś i tego powinieneś się trzymać (wg mnie).

Pozdrowienia.

Nie bądź na mnie zły :(

Edytowane przez $нαנѕ;*
  • Koniczynka 1
  • Krecik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze, zatem od początku..

2 godziny temu, $нαנѕ;* napisał:

Tak zostałem wypędzony z Mrocznej Krainy, jako admin, mimo że nie zrobiłem nic strasznego, tylko złamałem jeden punkt regulaminu. "każdy administrator może mieć 3 ostrzeżenia" - To teraz zapytam. Po co to jest? Najbardziej mnie śmieszy to, że usunąłeś to co napisałeś pod prośbą UB @  Mathy 'iego "Zawieszony na czas powrotu, a PO powrocie coś tam coś tam"

Dobrze drogi @ $нαנѕ;*, zatem przejdźmy do wyjaśnień. Ostatnio brakuje u nas odpowiedniego rygoru, każdy był przyzwyczajony do tzw. warników, które można w łatwy sposób odpracować dając grosze, po czym można dalej nie robić nic. Nie po to się piszę podanie oraz poznaje regulamin, by potem odwalać taką szopkę. Ban nadany przez Administratora, który nie jest w zarządzie od nawet Dangerous Tigers trzymał się, każdy kto to zrobił otrzymywał bardzo srogą karę. Sam @ Eve3ment potwierdził to na grupie, do której mają dostęp tylko osoby z zarządu iż za takie coś od razu powinno się wyrzucać takie osoby bez żadnych zawieszeń itp. Teraz sprawa związana z jakimś usunięciem, nie wiem o co chodzi, dlatego przejdźmy dalej.

Raz, że Mathy nie pisał by tego UB gdyby Optimus nie doradził i nikt by z Was nie widział.

Dwa, nieobecność mam już jakiś czas i mam ją od dłużej, nie informując Was, a Optimusa.

Ale dopiero od 28.03 widnieje ona na forum.

Do czego zmierzam? Do tego, że nie jeden z Nas dostał by za to ostrzeżenie (były już takie sytuacje) a nie został "wyrzucony" tak jak to ty Reiji napisałeś. ;)

Gratuluje, po prostu gratuluje.. xD Gdyby nie Optimus, to nikt z nas by o tym nie wiedział, od czegoś jest Właściciel, nie? :)

Co do drugiej sprawy z tego cytowania- jak wiadomo, aktualnie jesteś na urlopie, nic nadzwyczajnego.. Ale przepraszam, wyjazd? Wczoraj jak gdyby nic siedziałeś sobie z kolegą gadając, nadałeś też bana, dziwne.. Ostrzeżenia wyjaśniłem wyżej, let's go next citation..

*I jeszcze jedno dodam. Nigdy nie mieliśmy konfliktów między sobą. To co ja piszę na TigerBoxie, to przecież dla żartów jest. Przecież nic mi nie zrobiłeś, ale z tego co widzę to chyba od wczoraj bierzesz "za poważnie" mówiąc, że ja cię prowokuję. No nie ... Tak nie jest.

I kolejna rzecz. Jak już napisałeś to zawieszenie i nawet jeśli ktoś ci powiedział, żeby mnie wyrzucić, to chyba już za późno. Napisałeś to co napisałeś i tego powinieneś się trzymać (wg mnie).

Ehh, będąc na randze ROOT chciałem sporo zmienić w Administracji, lecz moje rozmyślenia były o tym bardzo daleko. Siedząc cicho można nie widzieć we mnie osoby miłej, lecz jeżeli widzę kogoś, kto mi się nie podoba to łatwo mówiąc chce coś z tym fantem zrobić. Na celownik wleciałeś właśnie ty po tym jak Zarząd, któremu dziękuje nadał mi takowe uprawnienia, oczywiście nie tylko ty, ponieważ mam jeszcze dwie osoby na celowniku. Dlatego teksty, że za bardzo biorę swoją rangę ma poważnie są po prostu idiotyczne, ponieważ od tego są te uprawnienia, by to robić, tzw. władza.. Co do prowokacji, ja to odebrałem tak jak mi to się widziało, czy to była prawda to już nikt nie wie.

Istnieją dwa pojęcie, czyli kolega oraz Admin. Każde trzeba jakoś pogodzić ze sobą, Akcja podobna miała miejsce z dobrze znanym marasem. Rozpisywać mi się nie chcę, bo już to przerabialiśmy wtedy.. 

Ostatnie, w ogłoszeniach wyraźnie napisałem, iż otrzymujesz zawieszenie na czas powrotu @ HilleR, po jego powrocie ja wraz z nim nadamy prawidłową karę, ty na to zareagowałeś więc powinieneś się z tym zapoznać. ;) Jeżeli nie wierzysz, mogę przesłać zdjęcie, które to potwierdzi.

Pozdrawiam, Reiji!

• Jak dla mnie bomba! 1
  • Meteoryt Eve3ment'a 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sądząc po tytule nie zostałeś wypedzony z krainy tylko pozbawiony swoich praw administratorskich. 

Mam rozumieć że wszystko zostało wyjaśnione i temat można zamknąć ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Szajs zrozumiał swoje zachowanie. Bardzo przepraszam za ten błąd, czyli złamanie ważnego punktu regulaminu. Przepraszam też za brak powagi z mojej strony w tej sytuacji i pajacowanie.
Tetaz chciałbym poprosić o tą 2 szansę po raz pierwszy, bo wiem, ze należy się ona każdemu, a ja na pewno po raz drugi takiego błędu bym nie popełnił.
Proszę o łagodniejszą karę, przesunięcie niżej lub jeszcze coś innego.

Proszę o przemyślenie jeszcze raz, ponieważ nie było ze mną żadnych problemów.

Jeszcze raz przepraszam i pozdrawiam.

Edytowane przez $нαנѕ;*
  • Jak dla mnie bomba! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ehh.. Moje serce jest za słabe, razem z zarządem podjęliśmy decyzję o przywróceniu Ciebie na rangę niżej, czyli  Admin. Otrzymujesz także 1 warna, którego nie możesz odpracować formą pieniężną. Zgłoś się do mnie na pw w celu ponownego nadania rangi. Warn do odpracowania w ciągu 2 tygodni!

Pozdrawiam, Reiji

Edytowane przez Reiji
  • Haha 1
  • Dziękuje! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a Moderator lub Zarząd rozpatrzy go ponownie.

Miłego Dnia.

NightTigers.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.