Eve3ment

Tak nie robimy :D

2 odpowiedzi w tym temacie

Technik

Witam, droga administracjo pora się wami zająć, daje wam od mojego serduszka challenge, macie do godziny 15:00 07.07.2020 na poprawienie wszystkich kanałów prywatnych z rang, opisów, warnów itp. Jeżeli kanały po 24h nie zostaną porpawione w skrócie wypierdole wszystkich z administracji, myślę że to good deal ;)
Od dzisiaj będę się przyglądał waszej pracy, jeżeli zauważe jakiekolwiek faworyzacje lub obojętne podchodzenie do użytkowników będzie skutkowało szybkim wypierdoleniem z ekipy :*
Przypominam także o taryfikatorze, który jest dla was świętością tak samo jak regulamin i proszę się do wszystkich tych punktów stosować.
W okresie paru tygodni wejdzie parę współprac z serwerami fivem (Tokovoip), także proszę utrzymywać porządek na teamspeaku.
Co do NightCoin(s) stwierdziłem, że nie będziecie dostawać tak zwanej czasówki podwyższonej (czyli np 1h = 2NC) tylko będziecie dostawać wypłaty pod koniec każdego miesiąca, zależenie od nadanych rang, spędzonego czasu, itp. będą przydzielana ilość NC na wasze konto.

Tutaj zostawię wam parę screenów, które mnie lekko przeraziły ;) 

[&6] Na każdym kanale może być tylko 1 Head Channel Admin, 1 Channel Admin, 2 Operatorów i 3 Voice.

FoYBFPO.png

pbcEz3Z.png

6Ol0WDO.png

gRqC7ye.png

BRgjDQD.png

DLmPd7h.png

08oYZX9.png

Jak zobaczyłem pierwszy kanał to odechciało mi się dalej sprawdzać :D

[&6] Na każdym kanale może być tylko 1 Head Channel Admin, 1 Channel Admin, 2 Operatorów i 3 Voice.

cSqBVCl.png

Także pamiętajcie o usuwaniu opisów przy usuwaniu kanałów ;)

yoyGiz7.png

• Serduszko 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi